Akciju sabiedrība "LatLADA" savu darbību uzsāka 1976. gadā Rīgā, Rencēnu ielā 1 kā Volgas automobiļu rūpnīcas "АVTOVAZ" izveidotais Rīgas specautocentrs "AvtoVAZtehobsluživaņije", kurš savas turpmākās attīstības rezultātā izveidoja plašu filiāļu tīklu pa visiem Latvijas reģioniem.

Uz šīs bāzes 1991. gadā tika izveidota un patreiz darbojas akciju sabiedrība "LatLADA". Galvenie firmas darbības virzieni ir jaunu automobiļu LADA, kā arī mazlietotu citu marku automobiļu tirdzniecība, auto rezerves daļu un piederumu tirdzniecība, automobiļu speciālā aprīkojuma ražošana un tirdzniecība, automobiļu LADA garantijas un pēcgarantijas apkope un remonts.

AS "LatLADA" ir LADA markas oficiālais pārstāvis Latvijā. Visiem pārdotajiem automobiļiem tiek nodrošināts garantijas un pēcgarantijas remonts un apkope.

Firma pastāvīgi veic savas darbības pilnveidošanu, iedzīvotājiem un uzņēmumiem sniegto pakalpojumu spektra paplašināšanu. Patreizējā brīdī firmas administrācija, autosalons un autoserviss atrodas Rīgā, Lubānas ielā 150b. Tuvākajā nākotnē paredzēts izveidot savu autocentru un muitas noliktavu uz īpašumā esošā zemesgabala Berģos, Siguldas šosejas malā.

AS "LatLADA" patstāvīgie klienti ir dažādas valsts, municipālās iestādes un uzņēmumi, privātās kompānijas. Jau daudzus gadus sadarbojamies gandrīz ar visām Latvijas līzinga un apdrošināšanas kompānijām.

 

Copyright © 2020 LatLADA. All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates