Tirdzniecība Piegāde no vācijas Izsoles Vācijā

 

IZSOLES

Jebkuras izsoles pamata uzdevums ir pārdot konkrēto objektu par visaugstāk iespējamo cenu. Auto pircējam vēlme ir nopirkt vislabāko auto šodien par viszemāko cenu.

 Auto izsolēs tiek piedāvāti gan privātie, gan juridisko personu un valsts īpašumā esošie auto. Tie ir gan pilnīgi jauni auto, kurus ražotāju dīleris ir gatavs pārdot par cenu, kura ir zemāka par kataloga cenu, gan auto, kuri nokalpojuši jau vairākus desmitus gadu. Visu izsoļu organizatori pirms auto nodošanas izsolē veic auto diagnostiku, par kuras rezultātiem tiek informēts potenciālais pircējs. Izsolēs var nopirkt arī auto ar defektiem, pēc avārijas, nokļušanas plūdos utt. Izsolītā auto aprakstā šie fakti būs uzrādīti.

Izsolēm ir dažāda procesuālā kārtība. Ir izsoles, kuras notiek tiešsaistes režīmā, kad ir iespēja solīt, redzot konkurentu piedāvājumu. Ir izsoles, kur solīt iespējams tikai vienu reizi, izsoles rezultātu uzzinot tikai nākošajā dienā. Ir izsoles, kur solīšana beidzas precīzi noteiktā laikā un izsoles, kurās solīšana tiek pagarināta par zināmu laika sprīdi līdz tam, kamēr šajā laikā vairs nav solītāju.

Izsolēs tiek piedāvāti auto ar vizdažādākajiem izcelsmes variantiem. Tā, piemēram, Vebeg.de ir valsts īpašuma izsoles, Ebay.de ir privāts pasākums, kur pārdotais auto ir ar vismazākām garantijas iespējām, un iespēja nopirkt sliktu auto ir pat lielāka kā mobil.de.

Neliels apraksts par dažām izsolēm:

www.vebeg.de 
Izsoļu organizētājs, kurš jau 60 gadus nodarbojas ar valsts, pašvaldību, sabiedrisko organizāciju,  no lietošanas izņemto armijas lietu realizāciju. Šeit bez automašīnām ir iespēja iegādāties gan kuģus, gan helikopterus, gan armijas binokļus, biroja mēbeles un saudzas citas lietas. vebeg
www.zoll-auktion.de
zoll Vācijas federālā muitas pārvaldes organizētā izsole. Šajā izsolē tiek pārdots viss tas, kas nonācis valsts īpašumā. Izsoles notiek tiešsaistes režīmā un tajā var iegādāties visdažādākās lietas. Kas attiecas uz auto, tad tā piedāvātais apraksts ir ļoti korekts un precīzs.
www.bca-europe.com 
Privāta struktūra, kura organizē auto izsoles. Darbība ir korekta un precīza. Jārēķinās ar to, ka izsoles piedāvājumā ir minētas konkrētas papildus izmaksas, par kurām tiks piestādīts papildus rēķins virs nosolītās summas. Izsoles piedāvājumā ir vairāki simti auto dienā, sākot ar pilnīgi jauniem auto un beidzot ar auto, kuri savu mūžu praktiski ir nokalpojuši. BCA

Ja rodas interese par piedalīšanos izsolēs, sūtiet pieprasījumu par vēlamo auto un mēs sagatavosim piedāvājumu par esošajām iespējām.

Gads: 2004

Nobraukums: 238957

Degvielas tips: Dīzelis

Durvju skaits: 4

 Izsoles laiks no 06.06 10:00 līdz 16.07 13:30

dfgsdfgsdfg

dfgsdfh g

 

 

 Izsoles laiks no 01.06 10:00 līdz 16.07 13:30

dfgsdfgsdfg

dfgsdfh g

 

Auto pasūtīšanas forma

Click on the image to change it

Copyright © 2023 LatLADA. All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates